İnstagram Hikaye Görüntüleme Alın, Hedef Kitlenize Ulaşın

 

Sosyal medya platformlarına her geçen gün ilgi artıyor. Bunun en büyük sebebi bu tip platformlarda sadece paylaşım yapılmıyor. Aynı zamanda reklam, tanıtım ve ticari olarak da kullanılabiliyor. Günümüzde aylık 800 milyon kullanıcıya ulaşan İnstagram ise sosyal medya platformlarının başını çekiyor.

 

 İnstagram kullanıcıları için takipçi sayısını arttırmak son derece önemlidir. Bir kullanıcının takipçi sayısı ne kadar yüksekse o kadar popüler oluyor. Ayrıca takipçileri artmaya devam ediyor. İnstagram’da takipçileri yüksek hesaplara farklı avantajlar sağlıyor. Bunlardan en önemlisi on milyonun üzerinde takipçi sayısı olan hesaplara paylaştığı hikayelerde “Yukarı kaydır” link ekleme ayrıcalığı sunuyor.

 

 İnstagram Hikaye Görüntüleme

 

 Hikaye ekleme İnstagram’ın kullanıcılara sunduğu farklı bir etkileşim eylemidir. Hikaye ne kadar fazla görüntülenirse hesap bir o kadar popüler olur. Bu durumun farkında olan pek çok kullanıcı hikayelerinin görüntülenme sayısını arttırmak amacıyla instagram hikaye görüntülenmesi satın almaktadır.

 

 Hikaye görüntüleme satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, görüntüleyen kişilerin aktif kişiler olmasıdır. Bu sayede arzu ettiğiniz kitlelere ulaşabilirsiniz. Diğer yandan, hikayenizin görüntüleme sayısı ne kadar fazla olursa, İnstagram keşfet bölümünde çıkarak daha geniş kitlelere ulaşmanız sağlanır.

 

 Hikaye görüntüleme satın almak istiyorsanız mutlaka instagram yerli hikaye görüntülenmesi paketlerinden yararlanmalısınız. Hikayenizin ne denli görüntülendiğini hesaplarınızda paylaşmanız da bir nevi kullanıcılarınızla etkileşiminizi arttıracak, hesabınız merak edilecek ve takipçi kazanacak. Daha geniş kitlelere ulaşarak bu kişilere güven hissi aşılayacak.

 

 İnstagram Hikaye Görüntüleme Paketleri

 

 Takip, beğeni, izlenme ve görüntüleme sağlayıcı platformumuz üzerinden dilediğiniz instagram hikaye görüntülenme satın al paketini seçebilirsiniz. Paketlendirmelerimiz bütçenize uygun seçenekler doğrultusunda hazırlanmıştır.

 

 Aktif kullanıcılar, hikayenizi paylaştığınız 24 saatlik zaman dilimi içerisinde tüm hikayelerinizi görüntüler. Her bir hikaye için 30 dakika da tanımlanır. Hesabınızın şifresini paylaşmanıza gerek yoktur. 3D güvenli ödeme kanallarımız üzerinden ödemenizi hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 

 İnstagram hikaye görüntüleme paketlerimiz bütçenizin yanı sıra ihtiyaçlarınıza göre de düzenlenmiştir. Özellikle kadın kullanıcıların dikkatini çekmek isteyen kozmetik firmaları, kadın giyim ürünleri satan mağazalar için instagram bayan hikaye görüntülenme paketlerimiz de yer almaktadır.

 

 Bu paketler sayesinde hedef kitlenizi belirleyip, yalnızca o kitlenin hikayenizi görüntülemesini sağlayabilirsiniz. Kullanıcıların tamamı aktif olduğundan verdiğiniz hizmeti ya da sattığınız ürünü direkt olarak göreceklerdir. Bu sayede dikkati üzerinize çekebilirsiniz. Hedeflediğiniz tanıtımı ya da reklamı yaparak, hem müşteri kitlenizi arttırabilir hem de satış yaparak kazancınızı arttırabilirsiniz.

 

 İnstagram Hikaye Görüntüleme Avantajları

 

 Daha önce de bahsettiğimiz üzere; hikayeleriniz ne kadar fazla görüntülenirse o kadar fazla popülerlik kazanırsınız. Aktif kullanıcılar sayesinde arzu ettiğiniz tanıtım ve reklam kapasitesine ulaşabilirsiniz. Hikayeleriniz İnstagram'ın keşfet sayfasında yayınlanır. Bu sayede daha geniş kitlelere ulaşabilirsiniz.

 

 Platformumuz sizlere hikaye görüntülenme satışı sağlayarak tüm bu ayrıcalıklara erişmenizi hızlandırır. Sektörler arası rekabetin hızla arttığı İnstagram'da zaman kaybetmeden sektörünüzde yer alan firmaların önüne geçebilirsiniz. Çünkü İnstagram gibi platformlarda zaman kaybetmemek oldukça önemlidir.

 

 Doğal yollardan hikaye görüntüleme kazanmak istediğinizde, takipçi sayınıza göre gün içerisinde en fazla yüz görüntülemeye ulaşırsınız. Bu görüntülemelerde yalnızca sizi takip eden kişiler tarafından yapılacaktır. Yani belirli bir kitle ile sınırlı kalacaksınız. Eğer hikayelerinizde hashtag kullanırsanız belki birkaç kişi daha sizi keşfetmiş olacak.

 

 Sonuç itibariyle zaman kaybetmeden popülerlik kazanmak İnstagram’ın sunduğu yollarla neredeyse imkansız bir iştir. Zordur ve zahmetlidir. Fakat zaman kaybetme gibi bir ayrıcalığa sahip değiliz. Özellikle de bu denli rekabetin döndüğü ülke ve dünya pazarında zamandan tasarruf etmek gerekiyor. Bizler sizin işlerinizi kolaylaştırarak, hak ettiğiniz güvenilir satış hizmetini sunmaktayız.