Gizlilik Sözleşmesi

 

instaevreni.com adresi üzerinden almış olduğunuz hizmet kapsamında bilinmesi gereken gizlilik sözleşmesini mutlaka okumalısınız. Sözleşme içerisinde yer alan maddelerin tümü hukuk standartları gereğince hazırlanmıştır. Sitemiz üzerinden aldığınız hizmet dahilinde tüm maddeleri kabul etmiş sayılırsınız.

 

 1) Sözleşme Maddeleri

 

 Sitemiz üzerinden aldığınız hizmetin işlemleri bitmeden aynı hizmeti instaevreni.com üzerinden ya da başka bir sağlayıcıdan satın almayın. İşlemler aynı anda yapıldığında hizmet çakışması söz konusu olacaktır. instaevreni.com üzerinden aldığınız hizmet ise yalnız 1(bir) adet sayılır.

 

 Sitemiz üzerinden aldığınız paketlendirmeler doğrultusunda sosyal medya hesaplarınızın gizliliği "Herkese Açık" olmalıdır. Satın alım yapmadan önce mutlaka hesaplarınızı gizli konumdan çıkarmalısınız.

 

 Vermiş olduğumuz hizmet doğrultusunda, instaevreni.com adresi ile ilgili herhangi bir sıkıntı söz konusu olduğunda ücretiniz tarafımızca iade edilecektir.

 

 instaevreni.com adresinden herhangi bir hizmet satın aldığınızda, lütfen herhangi bir sağlayıcı firmadan aynı hizmeti sipariş etmeyin.

 

 Sosyal medya platformları için almış olduğunuz hizmetlerin herhangi birinde garanti söz konusu değildir. Satın aldığınız miktarlarda düşüş yaşanabilir.

 

 Vermiş olduğunuz sipariş doğrultusunda işlemler anında kayda alınır. 48 saat içerisinde işleminiz tamamlanır. Şayet işlemler sırasında herhangi bir aksilik söz konusu olursa, sizinle direkt iletişime geçeceğiz.

 

 Tamamlanan işlemler doğrultusunda herhangi bir nedenden dolayı iade durumu söz konusu değildir. Hizmetlerden yararlanmadan önce mutlaka sitemiz üzerinden, destek ekibimizden gerekli bilgilendirmeli alın ve gizlilik sözleşmesini okuyun.

 

 Sosyal medya hesaplarınızda yasa dışı ya da illegal bir durum söz konusu ise gönderim gerçekleştirilmez.

 

 instaevreni.com her daim bu maddeleri değişme hakkını saklı tutar.

 

 

 2) Sözleşme Kuralları

 

 Herhangi bir hizmetten yararlanmak istediğinizde sosyal medya hesaplarınız "Herkese Açık" konumda olmalıdır.

 

 İnstagram üzerinden gerçekleştirilen güncellemeler doğrultusunda, hesabınız platform tarafından kapatılabilir. Bu durumun bizlerle herhangi bir ilgisi olmadığını bilmelisiniz.

 

 Aldığınız hizmet kapsamında herhangi bir garanti verilemez.

 

 Satın aldığınız tüm hizmetlerin sorumluluğu tamamen size aittir. Sipariş esnasında bilgileri doğru bir şekilde girmeye özen gösterin.

 

 3) Kurallar ve Sözleşmeler;

 

 Genel Kullanım Sözleşmesi

 

 Almak istediğiniz hizmet kapsamında ilk olarak detayları inceleyiniz.

 

 Satın alma işlemi tamamlandıktan sonra sözleşmede yer alan tüm şartları kabul etmiş olursunuz.

 

 Sizlere sunduğumuz tüm hizmetler ücretlidir. Satın alma işlemleri kullanıcıların hizmet alımına engel teşkil edebilir. Bu koşullar altında hukuksal yollara başvurma hakkı mevcuttur.

 

 Gizlilik Sözleşmesi

 

 Hizmetlerimizden faydalanırken vermiş olduğunuz bilgiler 3. şahıslarla paylaşılmaz. Tarafımızca gizli tutulur.

 

 Banka ya da kredi kartı ile yapmış olduğunuz ödemelerde bilgiler kayıt altında tutulmaz. Yalnızca hizmet alımı gerçekleştirirken kullanılan PAYTR, bir ödeme hizmeti aracıdır.

 

 instaevreni.com adresinden satın aldığınız hizmetler doğrultusunda mail adresinize ve telefon numaranıza işlemin detayları hakkında bildirim gelebilir.

 

 İptal/Geri Ödeme Politikası

 

 instaevreni.com üzerinden satın aldığınız hizmetlerde problem bizden kaynıklı değilse hiçbir şekilde iade yapılmayacaktır.

 

 Ödeme esnasında aktarılan kart bilgileri size ait değilse, işlemler durdurulur.